Opinie na nasz temat

Niektóre opinie na nasz temat:

Przyjazna atmosfera sprzyjająca komunikacji, odejście od stereotypu: Podręcznik Biblią Nauczyciela, nieograniczona możliwość zadawania pytań, praca z różnorodnymi materiałami w tym nagrania audio, video, wykorzystywanie tzw. prawdziwych materiałów, czyli fragmenty z prasy, telewizji (news), otwarcie się na możliwości korzystania z języka w Internecie, możliwość poznania różnych technik ułatwiających i sprzyjających uczeniu się języka, aktywne podejście do nauki języka, nie ma czasu na nudę!

Lekcje, które dały mi znacznie więcej, nie tylko zdolność porozumiewania się w innym języku. Poszerzyły moje horyzonty, nauczyły myślenia po angielsku, były fantastyczną przygodą - poznawaniem historii, kultury, sztuki, całego świata. Ciekawe tematy zajęć przyjazna atmosfera, ale też jasno stawiane i egzekwowane wymagania to idealne połączenie, warunkujące bezstresową ale naprawdę efektywną naukę. Gorąco polecam. 

Bardzo sympatyczny nauczyciel. Zajęcia przebiegały w bardzo milej atmosferze. Potrafi wiele nauczyć. Polecam.

Bardzo dobrze wykonane tłumaczenie CV. Jest ono zrobione w sposób profesjonalny, dopracowane w każdym drobnym szczególe. Spełnia wszystkie moje oczekiwania a nawet je przekracza, ale co najważniejsze, spełnia wszystkie wymogi, jakie stawia potencjalny pracodawca w Wielkiej Brytanii. Na dzień dzisiejszy mogę powiedzieć, że spełniło swoje zadanie. 

Lekcja z tym nauczycielem różni się od wielu, z powodu nie stresującej atmosfery. Nauczyciel traktuje ucznia jak dorosłą osobę, a nie kogoś niżej. Kreatywność i dialog z uczniem. Bardzo niekonfliktowy i otwarty człowiek.

Opinie? Same pochlebne, fajnie zawsze było, wesoło, można było pogadać o wszystkim, a nie tylko o tym, o czym chciał nauczyciel. To chyba były moje najlepsze zajęcia w liceum. 

Na zajęciach zawsze najbardziej podobała mi się atmosfera partnerstwa w połączeniu z jasno stawianymi i egzekwowanymi wymaganiami. Takie podejście w moim (i nie tylko) przypadku dawało maksimum korzyści i skuteczności nauki języka.

Osobiście polecam tę dwójkę nauczycieli, miałem szczęście współpracować z nimi jako ich student i naprawdę warto, ponieważ nie codziennie spotyka się taki sposób przekazywania wiedzy w bezstresowej i koleżeńskiej atmosferze. Jednym słowem na zajęcia chodziłem z przyjemnością i nauczyłem się wielu rzeczy. 

Po prostu SMART, jeśli chcesz doszlifować swój angielski lub w ogóle zacząć się go uczyć polecam szkołę. Bardzo mi się podobał podział, w jedne dni była gramatyka a w inne np.: mówienie. Jednak przede wszystkim jasno określone wymagania i cele, po prostu człowiek wiedział, co należy zrobić. Do tego wszystko otoczone partnerstwem. Dlatego polecam SMART School w 100%.

To co najlepsze w zajęciach to partnerstwo między nauczycielem a uczniami i jasno powiedziane, co i ile każdy musi zrobić. Bez ocen i ciśnienia. Każdy wiedział, że nikt za niego nic nie zrobi. Do tego mnóstwo dodatkowych materiałów na każdą lekcję. Fajnym pomysłem okazały się symulacje egzaminów maturalnych. Zero nudy. Bardzo polecam :).

Bardzo serdecznie polecam wszystkim kurs językowy w SMART School :) Każdy znajdzie coś dla siebie. Godziny podzielone tematycznie na pisanie oraz czytanie. Pozwala w pełni pracować nad tym z czym mamy problem. Godni polecenia nauczyciele starają się pomóc każdemu i pracować nad ich problemami. Według mnie kurs uczy także systematyczności i odpowiedzialności. Przede wszystkim koniec z nudnymi zajęciami, z nauczycielem i resztą grupy porozmawiasz o wszystkim, tematy pomagają rozwijać zainteresowania. Jeszcze raz bardzo dziękuję za pomoc w przygotowaniu do matury i życzę powodzenia w dalszym rozwoju szkoły.

Komentarze

Popularne posty